Angielski, niemiecki, hiszpański – Szkoła językowa w Poznaniu i online | ul. Starowiejska 6, 61-664 Poznań | biuro@alfadirect.pl | tel. 61 677 32 27

Maja Chmielewska

Absolwentka filologii angielskiej oraz studentka stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
 
Język angielski był od zawsze obecny w jej życiu, zaczynając od najmłodszych lat, kiedy marzyła o pełnym zrozumieniu tekstów piosenek słuchanych przez mamę. Dorastając zaczęła interesować się także kulturą Wielkiej Brytanii i historią języka angielskiego, oba te aspekty pogłębiając podczas studiów. W trakcie nauki na uniwersytecie udało jej się także kilkukrotnie odwiedzić Anglię i pokochać tamtejszych mieszkańców i kulturę jeszcze bardziej.  
 
Maja pasjonuje się także literaturą i kinematografią angielskiego obszaru językowego i zawsze poleca metodę nauki języka przez czytanie ulubionych książek w oryginalnej wersji, zaczynając nawet od prostych książeczek dla dzieci, oraz poprzez oglądanie bajek i filmów z angielskimi napisami. Czasem będziecie mogli usłyszeć także usłyszeć od niej polecenia ulubionych piosenek popularnych i musicalowych jak i kilka słów o pasji do grania na instrumentach.
 
W Alfa Direct dzieli swoją pasję do języka angielskiego nauczając zarówno dorosłych jak i dzieci.
 
Maja wierzy, że każdy jest w stanie nauczyć się języka, niektórym potrzebne jest tylko więcej czasu i cierpliwości. Małymi kroczkami do sukcesu!