Strefa słuchacza

Garść najcenniejszych informacji w jednym miejscu! 

Często zadawane pytania

Jak wygląda proces rekrutacji dla osób dorosłych?

Pierwszym etapem rekrutacji w naszej szkole jest wykonanie testu kwalifikacyjnego. Kiedy tylko otrzymamy wynik Twojego testu, skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów kursu!

Jak wygląda proces rekrutacji dla dzieci i młodzieży?

W przypadku rekrutacji dzieci i młodzieży pierwszym etapem jest bezpłatne spotkanie z naszym metodykiem, który określi poziom językowy słuchacza i dobierze dla niego odpowiednie materiały do nauki. Pamiętaj, nie ma się czego bać!

Jak często odbywają się zajęcia grupowe dla dorosłych?

Zajęcia grupowe dla osób dorosłych odbywają się zazwyczaj raz w tygodniu w dwugodzinnych blokach lekcyjnych. Terminy spotkań zależne są od grupy.

Jaka jest częstotliwość zajęć w grupach dziecięcych?

Zajęcia grup dziecięcych odbywają się zazwyczaj w układzie 2 razy w tygodniu po jednej godzinie lekcyjnej lub raz w tygodniu w bloku dwugodzinnym.

Jak często odbywają się zajęcia One-2-One?

Częstotliwość oraz terminy spotkań w przypadku w przypadku zajęć One-2-One dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta.

Jaki jest koszt materiałów dydaktycznych?

Koszt podręczników Direct Method dla osób dorosłych w roku szkolnym 2023/2024 wynosi 89,90 zł. Materiały dydaktyczne dla dzieci (całoroczny zestaw Funtown dla uczniów szkół podstawowych) kosztuje natomiast 199 zł.

Jak dokonywać płatności za zajęcia dziecięce?

Płatności za zajęcia dziecięce wnoszone są w ratach miesięcznych zgodnie z przygotowanym przez nas harmonogramem płatności załączonym do umowy. 

Czy zajęcia indywidualne mogą być prowadzone przez Native Speakera?

Oczywiście! Nasza szkoła oferuje także zajęcia z Native Speakerem. Koszt takich zajęć wynosi 119 zł za jedną godzinę lekcyjną.

Co w przypadku nieobecności podczas zajęć grupowych?

Każdy z naszych dorosłych słuchaczy raz w ciągu roku szkolnego ma prawo skorzystać z zawieszenia udziału w zajęciach. W takim przypadku płatność za zajęcia przekłada się na kolejne spotkania. Istnieje również możliwość odrobienia zajęć w innej grupie.

Czy podręczniki dostępne są w także w formie cyfrowej?

Do każdego podręcznika Direct Method dołączony jest kod, który umożliwia dostęp do platformy internetowej. Znajdziesz na niej swój podręcznik w formie cyfrowej, nagrania MP3 do każdej lekcji oraz ćwiczenia gramatyczne.